ČP Zdraví

 

Vaše zdraví, naše radost

Přeskočit na hlavní navigaci

Soukromé zdravotní pojištění

Produktová nabídka

Společná nabídka s Českou pojišťovnou

a

Společná nabídka s Generali Pojišťovnou

Produkty, které si můžete sjednat v rámci životního pojištění České pojišťovny, majetkového pojištění České pojišťovny a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (povinného ručení) nebo havarijního pojištění Generali Pojišťovny.

Benefity k životnímu pojištění České pojišťovny

Nádorová onemocnění představují jedno z největších rizik ohrožujících českou populaci. Program Lady a Program proti rakovině Vám v případě podstoupení operace zhoubného novotvaru ženského nebo mužského orgánu zajistí prostředky k úhradě nákladů na kvalitní léčbu, rekonvalescenci, kosmetické zákroky a usnadní zapojení zpět do plnohodnotného života.

Home Credit a Home Credit Slovakia

Pojištění, které je nabízeno k úvěrovým smlouvám uzavřeným se společností Home Credit a.s. nebo Home Credit Slovakia, a.s., pomáhá splácet závazky (splátky hotovostních, spotřebitelských i revolvingových či účelově zajištěných úvěrů) v případě, kdy se ocitnete ve složité životní situaci a sám byste mohl/a mít s úhradou splátek problémy.

PROFI CREDIT

Pojištění, které je nabízeno k úvěrovým smlouvám, pomáhá splácet splátky v případě, kdy se ocitnete ve složité životní situaci a mohl/a byste mít s úhradou splátek problémy.

Banka CREDITAS

Pojištění je nabízeno pro držitele platebních karet. Kompenzuje výdaje vzniklé zneužitím karty, odcizením hotovosti a dále ztrátou nebo odcizením osobních dokladů, klíčů, peněženky či mobilní telefonu, pokud k jejich ztrátě nebo odcizení dojde současně s kartou.

Fio banka

Pojištění k hypotečním úvěrům

Pojištění, které je nabízeno hypotečním úvěrům, pomáhá splácet splátky v případě, kdy se ocitnete ve složité životní situaci a mohl/a byste mít s úhradou splátek problémy.

Pojištění k platebním kartám

Pojištění, které je nabízeno pro držitele platebních karet. Kompenzuje výdaje vzniklé zneužitím karty, odcizením hotovosti a dále ztrátou nebo odcizením osobních dokladů, klíčů, peněženky či mobilní telefonu, pokud k jejich ztrátě nebo odcizení dojde současně s kartou.