ČP Zdraví

 

Vaše zdraví, naše radost

Přeskočit na hlavní navigaci

pojištění dětské hospitalizace
Pyramida zdraví - soukromé zdravotní pojištění
Lady Plus

Profil společnosti

 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je první pojišťovnou na českém pojistném trhu, která se specializuje na soukromé zdravotní a nemocenské pojištění.
 • Na pojistném trhu České republiky působíme od roku 1993 a od té doby si v tomto segmentu stále udržujeme vedoucí postavení.
 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. získala 2. místo v kategorii specializovaný pojistitel v soutěži Pojišťovna roku 2011.

certifikat-obrazek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Naším cílem je chránit Vaše příjmy a schopnosti splácet závazky v době pracovní neschopnosti, hospitalizace, invalidity či nezaměstnanosti.
 • S naším pojištěním se vyhnete riziku nedostatku finančních prostředků na zabezpečení běžného chodu Vaší domácnosti, riziku nesplácení úvěrů či riziku výrazné a dlouhodobé ztráty životní úrovně. Význam našeho pojištění oceníte i s ohledem na omezování státního systému nemocenských dávek, snižování nemocenské a zavádění spoluúčasti pacientů při léčení.
 • Naší předností je schopnost rychle reagovat na Vaše potřeby i situaci na trhu a poskytovat ucelený a moderní systém pojistné ochrany. Poskytujeme služby, které se plně přizpůsobují životnímu stylu Vás, našich klientů.
 • Jako první jsme na trh uvedli například pojištění regulačního poplatku při pobytu v nemocnici či pojištění všech výdajů spojených s bydlením, a to při pracovní neschopnosti i nezaměstnanosti.
 • Ve své nabídce se zaměřujeme na pojištění určená jak občanům, tak korporátní klientele. Z našich produktů si vyberou nejen zaměstnanci, ale také podnikatelé, rodiče s dětmi, lidé s úvěrem i ti, kteří prostě „jen“ platí běžné výdaje jako elektřinu či nájem. Své služby poskytujeme v České i Slovenské republice.
 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je 100% dceřinou společností České pojišťovny a.s.

 

Historie společnosti

 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. byla založena zakladatelskou smlouvou dne 22.12.1992 a svoji činnost zahájila dne 1.7.1993 jako dceřiná společnost České pojišťovny a.s. Praha a Vereinte Krankenversicherung AG Mnichov. Oba zakladatelé se na základním jmění společnosti ve výši 100 mil. Kč podíleli stejným dílem. V listopadu 1997 v návaznosti na jednání o budoucnosti České pojišťovny ZDRAVÍ a.s. odkoupila Česká pojišťovna a.s. 50% podíl společnosti Vereinte Krankenversicherung AG Mnichov a od 27.11. 1997 se stala stoprocentním akcionářem České pojišťovny ZDRAVÍ a.s.
 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. jako specialista v oblasti soukromého zdravotního a nemocenského pojištění působí na pojistném trhu od roku 1993. Za uvedené období byl vybudován stabilní kmen zákazníků se zaměřením na jednotlivé cílové skupiny, na trh se podařilo uvést spektrum kvalitních pojistných produktů. Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. si díky systematické a koncepční práci udržuje své dominantní postavení na pojistném trhu soukromého zdravotního a nemocenského pojištění a i pro další období předpokládá ekonomickou stabilitu s pevnou pozicí specialisty v uvedené oblasti pojištění.
 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. se umístila na třetím místě v anketě, kterou vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů v kategorii „Pojišťovna roku 2007 - Specializovaný pojistitel“. Přední pozice zaujala i v dalších kategoriích soutěže.
 • V dalších letech chce Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. svoji pozici ještě více posílit a nadále investovat do rozvoje obchodní služby a všech oblastí spojených s kvalitní činností pojišťovny. V tom se může plně spolehnout na podporu úspěšné pojišťovací skupiny v ČR - finanční skupiny České pojišťovny a.s.
 • Česká pojišťovna ZDRAVÍ a.s. je členem České asociace pojišťoven a členem Svazu bank a pojišťoven.