ČP Zdraví

 

Vaše zdraví, naše radost

Přeskočit na hlavní navigaci

pojištění dětské hospitalizace
Pyramida zdraví - soukromé zdravotní pojištění
Lady Plus

Získejte pojištění na rok zdarma – využijte časově omezené nabídky k životnímu pojištění

h500-leto.jpg

 

Pokud si do konce prázdnin sjednáte životní pojištění od České pojišťovny Můj život, můžete od České pojišťovny ZDRAVÍ získat velice užitečný benefit. A nejen Vy, ale i všichni, kteří budou spolu s Vámi pojištění, například manželka nebo děti. Každý, kdo se v tomto období stane pojištěným v rámci životního pojištění Můj život, bude mít možnost získat pojištění úrazové hospitalizace od ČP ZDRAVÍ na rok zdarma. Toto pojištění se vztahuje na pobyt v nemocnici po celé Evropě, kryje i následnou péči v lázních a léčebnách, unikátně kryje i úrazy vzniklé v souvislosti s teroristickými útoky.

Sjednání bude velmi jednoduché. Při uzavírání Mého života Vám v tomto období máte automaticky nárok na toto benefitní pojištění pro všechny osoby, které jsou na smlouvě životního pojištění jakkoli pojištěny, třeba jen na jediné riziko.  Stačí jen projevit zájem.

Pojištění se v současné době hodí zejména k letním dovoleným jak doma, tak v Evropě, ale vztahuje se na jakýkoli úraz, který se při prázdninových aktivitách může přihodit.

Toto pojištění se svým užitkem nekryje s cestovním pojištěním, které kryje léčebné výlohy v zahraničí a jeho úrazová složka pojištění hospitalizace neobsahuje. Z pojištění ČP ZDRAVÍ obdrží klient 500 Kč za každý den, který strávil v nemocnici, či jiném zdravotnickém zařízení (lázně, léčebny apod.). Tyto peníze mu mohou třeba kompenzovat zkaženou dovolenou a náklady, které nevyužil (vouchery, jízdenky). Výhodou je, že oproti cestovnímu pojištění případná pojistná událost nemusí nijak souviset s konkrétní cestou. Úraz může nastat ještě před odjezdem (v podstatě kdykoli) a letenky již vrátit nelze. Měřítkem je pouze počet dnů hospitalizace, nic jiného. Proč si jej tedy nevzít?

A pokud za rok nebudete chtít v pojištění pokračovat, stačí nezaplatit. Benefit je tedy bez závazku, bez rizika a přitom může být velice užitečný. Více na http://www.ceskapojistovna.cz/p?zivotni-pojisteni-muj-zivot