ČP Zdraví

 

Vaše zdraví, naše radost

Přeskočit na hlavní navigaci

pojištění dětské hospitalizace
Pyramida zdraví - soukromé zdravotní pojištění
Lady Plus

Finanční skupina ČP

Česká pojišťovna ZDRAVÍ je součástí Generali CEE Holdingu, který působí ve 14 zemích střední a východní Evropy. Generali CEE Holding spravuje prostřednictvím svých dceřiných společností aktiva ve výši 15 miliard euro a poskytuje v regionu služby více než 13 milionům klientů. Generali CEE Holding je součástí skupiny Assicurazioni Generali S.p.A. Trieste.

 

logo-cp.jpg

 

 

Česká pojišťovna a.s. je univerzální pojišťovnou s dlouholetou a bohatou tradicí v životním i neživotním pojištění. Od znovuzavedení konkurenčního prostředí v r. 1991 je největší pojišťovnou na českém pojistném trhu.
Česká pojišťovna poskytuje jak individuální životní a neživotní pojištění, tak i pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových a podnikatelských rizik. Přibližně 3900 zaměstnanců a 5600 obchodních zástupců se na více než 4500 obchodních místech stará o co největší spokojenost klientů.
 

logo-pscp.jpg

 

 

 

Penzijní společnost České pojišťovny se v druhém desetiletí své existence trvale profiluje jako bezkonkurenčně nejsilnější penzijní společnost v České republice. Společnost si dlouhodobě buduje image poskytovatele vysoce kvalitních služeb spojených se spořením na stáří. Nabídku společnosti představuje široké spektrum spořicích fondů v rámci tzv. 2. a 3. pilíře penzijního systému a spořicích životních cyklů fungujících v rámci těchto fondů. Penzijní společnost České pojišťovny aktuálně pečuje o 1,3 milionu klientů, jejichž úspory činí více než 60 miliard korun. Zároveň spolupracuje s 5000 firmami, kterým se stará o penzijní spoření zaměstnanců.